دیدار مسئولان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی

  • 1401/10/17 - 09:40
  • - تعداد بازدید: 96
  • - تعداد بازدیدکننده: 95
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

دیدار مسئولان دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی

دکتر مجتبی قاسمی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، حجت الاسلام دکتر سید کریم خوشنظر معاون پژوهشی و فناوری و دکتر علیرضا کاوند رئیس دانشکده علوم قرآنی تهران با دکتر زهره الهیان نماینده مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.
ایجاد راهکارهای موثر جهت تعاملات دانشکده علوم قرانی تهران و دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مراکز مختلف فرهنگی تهران مهمترین موضوع مورد بحث در این دیدار بود.
دکتر کاوند در این نشست به ارائه گزارشی از فعالیت های فرهنگی، سیاسی و انقلابی اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشکده علوم قرآنی تهران پرداخت و ظرفیت ها و توانمندی های بالقوه و بالفعل این دانشکده و سایر دانشکده های علوم قرآنی سراسر کشور را معرفی نمود.
 همچنین در این جلسه مقرر شد تا دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، در عرصه فعالیت های فرهنگی و قرآنی مورد نیاز مجلس شورای اسلامی و نیازمندی های مورد نظر،ظرفیت و پتانسیل خود را به کار گیرد تا بتواند در مباحث چالشی و به روز جامعه نقش خود را ایفا کند.
همچنین دکتر الهیان راهکارهایی را برای ارتقای سطح دانشی و مهارتی دانشگاه پیشنهاد داد و از زحمات مسئولان این دانشگاه قدردانی نمود.
 همچنین مصوب شد که آثار علمی، کتابها و مقالات قرانی اساتید که مورد استفاده عموم جامعه می باشد، از سوی دانشگاه برای استفاده در مراکز فرهنگی ارسال شود و اساتید دانشگاه و فعالان قرآنی دانشجویی، انجمن های دانشجویی هیات الرسول و بسیج در زمینه چالش های فرهنگی و مشکلات در سطح شهر تهران مبتنی بر سبک زندگی قرآنی، فعالیت هایی را انجام دهند.
 در ادامه این دیدار هریک از معاونان دانشگاه نیز گزارشی از روند فعالیت های علمی، پژوهشی و همچنین برنامه های متناسب با ارتقا وضعیت دانشگاه و مشکلات و موانع موجود در مسیر توسعه این مجموعه قرآنی را ارائه نمودند.
نماینده مجلس شورای اسلامی نیز در پایان بر لزوم حل مشکلات احتمالی در مسیر رشد و اعتلای این دانشگاه قرآنی در جهت تربیت نسل سوم دانشگاهی تاکید کرد.
  • گروه خبری :
  • کد خبر : 8
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب