بستن

سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨
اخبار > دیدار رییس و مسئولان دانشگاه علوم و معارف قرآن با رئیس سازمان سمت
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار رییس و مسئولان دانشگاه علوم و معارف قرآن با رئیس سازمان سمت

حجت الاسلام والمسلمین محمد ذبیحی، رئیس سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها(سمت) با حضور در سازمان مرکزی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم طی جلسه ای با حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب، سرپرست دانشگاه علوم و معارف قرآن دیدار و گفت و گو کرد.

در این نشست دکتر خادمی مدیر دفتر قم و رئیس پژوهشکده تحقیق و توسعه سازمان سمت و همچنین معاونان، مدیران و برخی از اساتید دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نیز حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین نقیب به ارائه گزارشی از فعالیت های دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ار ابتدای تأسیس تاکنون پرداخت و اشاره ای نیز به کتاب های در دست تدوین این دانشگاه داشت.
وی با اشاره به ارسال طرح و لیست تعدادی از کتب دانشگاه به سازمان سمت و تأیید آنها، افزود: برخی از این کتاب ها در دستور کار چاپ قرار گرفته اند که امیدواریم با پیگیری ریاست سازمان سمت این کتاب ها هر چه سریع تر منتشر شوند تا بتوانیم با رونمایی از این کتاب ها امیدواری مضاعفی را در دانشگاه جهت فعالیت های علمی ایجاد کنیم.


در ادامه جلسه نیز دکتر مهدی داوری، سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با بیان این که تفاهم بین دانشگاه و سازمان سمت بسیار امیدبخش برای اساتید و دانشگاه است و از نیازهایی بود که احساس می شد، بیان داشت: از سوی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ۱۱ عنوان کتاب در وهله اول برای سازمان سمت ارسال شد که ۳ عنوان آن تصویب نهایی شده و اصلاحات نیز تکمیل گردیده است.
وی خاطرنشان کرد: آشنایی با صحیفه سجادیه، تفسیر ترتیبی ۱ و جامعیت قرآن در پاسخگویی به نهضت فردی و اجتماعی عناوین ۳ کتاب تصویب شده هستند که امیدواریم زودتر منتشر شوند.


در بخش پایانی جلسه نیز حجت الاسلام والمسلمین ذبیحی، رئیس سازمان ثبت با بیان این که چاپ کتاب ها در اولویت برنامه های سازمان قرار خواهد گرفت، تأکید کرد: ما قول می دهیم کتاب های ارسال شده از دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم را به شرط رعایت شیوه نامه نگارش و قوت علمی منتشر کنیم.


١٧:٢٤ - چهارشنبه ٣ مهر ١٣٩٨    /    عدد : ٣٩٢١    /    تعداد نمایش : ٦٣٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج