ورود به پنل کاربری
اخبار > برگزاری جلسه توجیهی طرح پایش قرآنی توسط مدیر مرکز امور قرآنی دانشگاه
 


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری جلسه توجیهی طرح پایش قرآنی توسط مدیر مرکز امور قرآنی دانشگاه

به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از قم، جلسه توجیهی طرح پایش قرآنی و دوره های آموزشی فوق برنامه با حضور مدیر مرکز امور قرآنی دانشگاه حجت الاسلام و المسلمین علی قاسمی در دانشکده علوم قرآنی قم برای عموم دانشجویان برگزار گردید. در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین قاسمی مدیر این مرکز، تحصیل در رشته های قرآنی در بین همه رشته ها را یک توفیق بزرگ دانست و از دانشجویان خواست قدر این موقعیت را بدانند چرا که قرآن ثروتی است که هر کس به آن دست یابد ثروتی بالاتر از آن نخواهد بود.
رئیس مرکز امور قرآنی دانشگاه در خصوص دغدغه اشتغال دانشجویان گفت: اگر در کنار تحصیل خود مهارت های قرآنی لازم را کسب نمایید قطعاً مشکل شغلی نخواهید داشت.
وی تأکید کرد: شعار ما این است که «هر دانشجوی علوم قرآنی باید یک معلم شایسته قرآنی باشد» چرا که دانشگاه ما دانشگاه تخصصی قرآن است و این زیبنده دانشگاه ما نیست که دانشجویان در رشته های قرآنی تحصیل نمایند اما نتوانند اولین قدم انس با قرآن یعنی درست خواندن را بردارند.
قاسمی توضیح داد: دانشگاه برای اینکه زمینه رشد را برای دانشجویان خود مهیا نماید تصمیم گرفت برخی از مهارت های ضروری قرآنی را به دانشجویان بیاموزد و حداقل آن است که دانشجوی ما یک معلم شایسته قرآن باشد و بتواند یک مهارت قرآنی را تدریس نماید.


١٥:٤٧ - دوشنبه ٤ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٤١١٧    /    تعداد نمایش : ٢٨٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج