ورود به پنل کاربری
اخبار > نفرات برتر پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مشخص شدند
 


  چاپ        ارسال به دوست

نفرات برتر پژوهشی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مشخص شدند

به گزارش ایحا، جلسه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در مورد انتخاب نفرات برتر پژوهشی با حضور جناب آقای دکتر علیرضا کاوند، سرپرست معاونت پژوهش و فناوری و حضور مدیر و کارشناسان مجموعه معاونت پژوهش برگزار شد و طی آن نفرات برتر دانشگاه مشخص و معرفی شدند.
در همین راستا سرکار خانم دکتر زهره اخوان مقدم از دانشکده علوم قرآنی تهران، جناب آقای دکتر سید عبد الرسول حسینی زاده از دانشکده علوم قرآنی قم و سرکار خانم دکتر الهه شاهپسند از دانشکده علوم قرآنی مشهد به عنوان پژوهشگران برتر از بین اعضای هیأت علمی دانشگاه مشخص گردیدند.
پژوهشگری برتر دانشجویی در مقطع دکتری به آقای مرتضی سازجینی از دانشکده علوم قرآنی قم رسید و در مقطع کارشناسی ارشد نیز آقای مجتبی انصاری مقدم از دانشکده علوم قرآنی میبد و سرکار خانم زینب تبریزیان از دانشکده علوم قرآنی مشهد به عنوان پژوهشگران برتر شناخته شدند.
جناب آقای احمد اسدی از دانشکده علوم قرآنی قم برگزیده پایان نامه برتر با عنوان «نقد و ترجمه کتاب مبانی قرآن از ماسیمو کامپانینی (ترجمه الیور لیمن)» با راهنمایی دکتر محمد جواد اسکندرلو و دکتر علیرضا کاوند و همچنین با مشاوره دکتر محمد علی رضایی اصفهانی، در مقطع دکتری شد و برگزیده پایان نامه برتر در مقطع کارشناسی ارشد با عنوان «بررسی تأثیر متقابل رسانه و فرهنگ از منظر قرآن و روایات» نیز خانم ملیحه سهرابی از دانشکده علوم قرآنی قم با راهنمایی دکتر سکینه آخوند شد.
در بخش معرفی کارشناس برتر پژوهش در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، جناب آقای سید حسن موسوی از دانشکده علوم قرآنی مشهد برتر شد و سرکار خانم سیما فیاض از دانشکده علوم قرآنی بجنورد نیز کارشناس برتر کتابخانه در دانشگاه شناخته شد.


٠٩:٣٢ - سه شنبه ٢٦ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٤٢٢٣    /    تعداد نمایش : ٨٥٥


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج