ورود به پنل کاربری
اخبار > پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم همزمان با سایر مراکز آموزشی کشور
 


  چاپ        ارسال به دوست

پذیرش دانشجو در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم همزمان با سایر مراکز آموزشی کشور

با توجه به اعلام دفتر گسترش آموزش عالی و تایید ظرفیت دانشجو در سال 1400‏-1399، دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم نیز همچون سایر دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور از میان داوطلبان تحصیل در این مجموعه قرآنی دانشجو می پذیرد.
بنابراین گزارش این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید تنها به صورت روزانه و از دو طریق آزمون سراسری و سوابق تحصیلی در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد اقدام به پذیرش دانشجو خواهد کرد.
در مقطع کارشناسی، دانشکده های علوم قرآنی تهران، قم، مشهد، شیراز و اصفهان تنها از طریق آزمون سراسری و دانشکده های علوم قرآنی آمل، بندرعباس، بجنورد، خمین، خوی، زابل، زاهدان، سبزوار، شاهرود، کرمانشاه، مراغه، ملایر و میبد نیز صرفاً به صورت سوابق تحصیلی در رشته علوم قرآن و حدیث دانشجو می پذیرند.
همچنین کلیه پذیرش ها در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش سال 99 است.
ظرفیت کل پذیرش دانشجو در سال تحصیلی جدید، 720 نفر در مقطع کارشناسی برای کلیه دانشکده ها با احتساب هر دانشکده 40 نفر زن و مرد و 640 نفر در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده های علوم قرآنی آمل، تهران، خوی، اصفهان، زابل، زاهدان، شیراز، قم، کرمانشاه، ملایر، مشهد، مراغه و میبد است.
رشته ها و گرایش های این دانشگاه در سال تحصیلی جدید در مقطع کارشناسی ارشد شامل رشته علوم قرآن و حدیث صرفا در دانشکده میبد و رشته علوم قرآنی با سه گرایش ادبی، اعجاز و مستشرقان در 13 دانشکده می باشد.
علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر به صفحه جذب دانشجو در سایت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم مراجعه فرمایند.


١٠:١٤ - چهارشنبه ٨ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٤٦٠١    /    تعداد نمایش : ١٥٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج