امروز: سه شنبه ٢٩ مرداد ١٣٩٨

آخرین اخبار دانشکده

 • :

سایت نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
وزارت علوم و تحقیقات پایگاه قرآنی دانشجویی ایحاء

 •  


    چاپ        ارسال به دوست

  گفتگو با معاونت پژوهشی برتر دانشگاه

  مصاحبه با دکتر عسگر بابازاده اقدم سرپرست دانشکده علوم قرآنی خوی

   

   

   

   

   

   

  به گزارش پایگاه قرآنی -دانشگاهی ایحاء از خوی؛در راستای معرفی دانشکده ها و تبیین دستاوردهای علمی و پژوهشی اساتید هیات علمی ،روابط عمومی دانشکده علوم قرآنی خوی اقدام به انجام مصاحبه با دکتر عسگر بابازاده اقدم عضو هیات علمی و معاونت سابق آموزشی و پژوهشی دانشکده نمود:

  مسئول روابط عمومی:خدمت جناب آقای دکتر بابازاده اقدم سلام و عرض ادب دارم،ضمن عرض خسته نباشید تقاضا دارم معرفی اجمالی از بیوگرافی خودتان داشته باشید.

  دکتر بابازاده اقدم:بسم الله الرحمن الرحیم بنده هم متقابلا عرض سلام و ادب  دارم،اینجانب متولد سال1361 در شهرستان ماکو و از خانواده ای پرجمعیت و مذهبی و تحصیل کرده می باشم.پس از گذراندن مقاطع دانش آموزی و دبیرستان در ماکو، در سال 1380 با رتبه 550 وارد رشته زبان و ادبیات عرب دانشگاه بوعلی سینا شدم.در سال1384 هم زمان با فارغ التحصیلی با رتبه 15 کارشناسی ارشد وارد دانشگاه تهران گردیدم و در سال 1386 هم زمان با دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد وارد مرحله دکتری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات شدم.در سال 1389 نیز با دفاع از رساله دکتری با عنوان "بررسی اسلوب و محتوای رمان های تاریخی جرجی زیدان" موفق به اخذ درجه دکترا گردیدم.

  مسئول روابط عمومی:از چه زمانی در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم جذب و مشغول فعالیت شدید؟

  دکتر بابازاده اقدم:بنده به عنوان اولین هیات علمی تمام وقت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در مهرماه 1387 استخدام شدم،یعنی دقیقا یک ترم قبل از آغاز فراخوان استخدام هیات علمی در دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم.

  روابط عمومی:با ابراز خرسندی ،الحمدلله جنابعالی به عنوان معاونت برتر پژوهشی دانشگاه معرفی شده اید،به نظر شما چه ملاک هایی در این انتخاب موثر بوده اند؟

  دکتر بابازاده اقدم:با عنایت به اینکه بنده از سال 1393 تاکنون به عنوان معاونت آموزشی و پژوهشی دانشکده علوم قرآنی خوی انجام خدمت نموده ام بنابراین به نظر می رسد مجموعه فعالیت های اداری بنده در دانشکده و بویژه فعالیت های پژوهشی اصلی ترین معیار این انتخاب بوده باشد.

  روابط عمومی:لطفا رزومه کلی از دستاوردهای علمی و پژوهشی خودتان را بیان بفرمایید:

  دکتر بابازاده اقدم:بنده تا کنون بعد از استخدام با مرتبه استادیاری 14 مقاله علمی-پژوهشی ،16 مقاله علمی-ترویجی و 8 مقاله علمی-تخصصی داشته ام.ترجمه و تالیف 4 کتاب و راهنمایی 15 پایان نامه کارشناسی و 20 پایان نامه کارشناسی ارشد را بر عهده داشته ام.

  در یک سال اخیر بنده: 3 مقاله علمی-پژوهشی ،7 مقاله علمی-ترویجی و اخذ مجوز انتشار رسمی مجله مطالعات سبک شناختی قرآن کریم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله فعالیت های بنده بوده است که 2 شماره آن در یک سال اخیر با مقالات وزین چاپ شده است.

  روابط عمومی :وضعیت و افق امور پژوهشی دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

  دکتر بابازاده اقدم:بحمد الله با انتخاب بجای فردی کاردان و پژوهشگر که به عنوان معاون پژوهشی دانشگاه هم اینک در راس کار است به خوبی زیرساختهای پژوهش در دانشگاه ساماندهی شده است.مجموعه دست اندرکاران پژوهشی دانشگاه افرادی شایسته و کاردان هستند.بنابراین با اعتماد دانشگاه به مجموعه درون سازمانی آینده بسیار خوبی برای این حوزه پیش بینی می شود.به ویژه اگر چاشنی تزریق بودجه نیز در دستور کار باشد.برای همه همکاران دانشگاه آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

  روابط عمومی:بنده نیز از اینکه وقت خود را به بنده اختصاص دادید،متشکرم.آرزوی توفیق شما را از خداوند متعال خواهانم.

   

   


  ١٦:٤١ - چهارشنبه ٨ اسفند ١٣٩٧    /    عدد : ٣٤٧٥    /    تعداد نمایش : ١٣١


  برای این خبر نظری ثبت نشده است
  نظر شما
  نام :
  ايميل : 
  *نظرات :
  متن تصویر را وارد کنید:
   

  خروج