بستن

دوشنبه ٠٥ خرداد ١٣٩٩
اخبار > آغاز ثبت نام وام های دانشجویی/ثبت نام فقط از طریق پورتال دانشجویی
 


  چاپ        ارسال به دوست

آغاز ثبت نام وام های دانشجویی/ثبت نام فقط از طریق پورتال دانشجویی

سید مصطفی سیدیان مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در تشریح این خبر اظهار کرد : طبق بخشنامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، ثبت نام وام های دانشجویی ویژه نیم سال دوم تحصیلی 96-95 آغاز گردید.


وی افزود : این تسهیلات شامل وام های شهریه ، تحصیلی ، ضروری ، ودیعه مسکن ، ازدواج و عتبات عالیات می باشد و هیچ محدودیتی در تعداد ثبت نام کنندگان وجود ندارد.


سیدیان با تأکید بر اینکه ثبت نام متقاضیان حتماً باید از طریق پورتال دانشجویی انجام شود ، گفت : تنها دانشجویانی می توانند از این تسهیلات استفاده نمایند که علاوه بر تکمیل مدارک خود ، تا تاریخ 17 دی ماه از طریق پورتال دانشجویی، مراحل ثبت نام و تکمیل مدارک خود را انجام دهند.


وی در ادامه با اعلام اینکه تمامی درخواست های تسهیلاتی دانشجویان در ترم گذشته پرداخت شده است ، بیان کرد : در نیم سال اول تحصیلی سال جاری در مجموع به تعداد 1004 متقاضی دریافت وام ، تسهیلات تحصیلی ، شهریه ، ضروری ، ازدواج و ودیعه مسکن ، با ارزش بالغ بر 7 میلیارد ریال ، پرداخت شد.


مدیر دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پایان گفت : همچنین در جهت رفاه و آسایش دانشجویان شهریه پرداز(دوره شبانه)، رایزنی هایی با صندوق رفاه دانشجویان جهت تخصیص وام شهریه به متقاضیان صورت گرفته که به محض حصول نتیجه، به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.


٢٣:٠٣ - پنج شنبه ٣٠ دی ١٣٩٥    /    عدد : ٢٨٩٥    /    تعداد نمایش : ٢٣٠٩


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج