ورود به پنل کاربری
اخبار > دیدار معاون فرهنگی دانشگاه با مدیر کل سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی وزارت علوم
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار معاون فرهنگی دانشگاه با مدیر کل سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی وزارت علوم

به گزارش ایحا، حجت الاسلام والمسلمین سیدکریم خوشنظر معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با دکتر فکری مدیر کل سیاستگذاری و برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار  حجت الاسلام خوشنظر ضمن ارائه گزارشی از روند فعالیت های آموزشی، فرهنگی و قرآنی این دانشگاه، بر انجام فعالیت های مشترک در زمینه های مختلف فرهنگی و قرآنی تأکید کرد.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت این دانشگاه در موضوعات مختلف فرهنگی در سطح کشور، برخی از طرح های معاونت فرهنگی دانشگاه که می توان به صورت مشترک با دفتر برنامه ریزی فرهنگی وزارت علوم، انجام داد را بیان کرده و افزود: ما در این مجموعه بزرگ قرآنی طرح هایی را در حال اجرا داریم که این طرح ها را می توان به صورت فراتر از مجموعه و در سطح دانشگاه های کشور انجام داد که زمینه خوبی جهت انجام همکاری های مشترک دو مجموعه است.

طرح آموزش های آزاد، ازدواج دانشجویی، طرح و لایت و ... از جمله طرح های پیشنهادی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم جهت اجرایی شدن در سطح کشور با همکاری وزارت علوم بود.

همچنین در ادامه این دیدار دکتر فکری نیز با استقبال از برنامه های پیشنهادی دانشگاه، ضمن تاکید بر همکاری بیشتر این دو نهاد در زمینه های فرهنگی، از حمایت های مجموعه فرهنگی وزارت علوم از این طرح ها و دستورالعمل ها خبر داد.


١١:٢٩ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩    /    عدد : ٤٩٢٥    /    تعداد نمایش : ١٥٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج