بستن

سه شنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٨
اخبار > انتصاب مدیر امور اداری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم
 


  چاپ        ارسال به دوست

طی مراسمی صورت گرفت؛

انتصاب مدیر امور اداری دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم

به گزارش ایحا، طی مراسمی علی ابوالقاسم با حکمی از سوی حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب، رییس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به عنوان مدیر امور اداری دانشگاه منصوب شد.

در این مراسم که حجت الاسلام والمسلمین فاتحی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه نیز حضور داشت از زحمات حسین فیضی مدیر پیشین امور اداری دانشگاه نیز تقدیر به عمل آمد.

متن حکم مدیر امور اداری جدید دانشگاه به این شرح است:

آقای علی ابوالقاسم زید عزه

سلام علیکم

با صلوات بر محمد و ال محمد با احترام ؛ بنابر پیشنهاد معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع و با عنایت به شایستگی، تعهد و تجربه مفیدتان، جنابعالی را به مدت یکسال بعنوان «مدیر امور اداری» دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم منصوب می نمایم.

امید است با تلاش و اهتمام مدبرانه و دلسوزانه خود، موجبات ارتقاء و تعالی آن حوزه را در سطح مطلوب و مورد انتظار جهت تحقق هرچه بهتر اهداف دانشگاه فراهم کنید.

بدون شک انوار مقدس قرآن کریم و عنایات ائمه معصومین علیهم السلام در راه تحقق اهداف بلند دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، راهنما و مددکار بوده و تلاش های جنابعالی در خدمت به کلام الله مجید را قرین توفیق خواهد گرداند.

در پناه قرآن و اهل بیت علیهم السلام همواره محفوظ باشید.

گفتنی است، سید خضرالله موسوی نیز به عنوان رئیس اداره امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم منصوب شد.


١٤:٤٧ - دوشنبه ١٣ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٤٠٥٤    /    تعداد نمایش : ٥١٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج