ورود به پنل کاربری
اخبار > چهارمین جلسه کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد
 


  چاپ        ارسال به دوست

چهارمین جلسه کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار شد

به گزارش ایحا، چهارمین جلسه کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم روز دوشنبه ۱۳ آبان ماه ۱۳۹۸ در سازمان مرکزی دانشگاه در قم برگزار گردید.

در این جلسه ۸ مورد از درخواست های دانشجویان در خصوص انتقال، مرخصی تحصیلی، افزایش سنوات، بازگشت به تحصیل، ادامه تحصیل و ... به شور گذاشته شده و تصویب شد.

طبق روال گذشته، نتیجه این مصوبات از طریق سامانه سجاد و اتوماسیون اداری به دانشکده ها و از آن طریق به دانشجویان ذی نفع اعلام خواهد شد.

گفتنی است، از خرداد ۱۳۹۷ ثبت نام کمیسیون موارد خاص فقط از طریق سامانه جامع آموزشی (سجاد) به آدرس اینترنتی https://portal.saorg.ir صورت می گیرد.

دانشجویان پس از ثبت نام در آن سامانه کد رهگیری و شماره فرایند خود را به کارشناس آموزش دانشکده خود اعلام داشته و دانشکده نیز به دایره کمیسیون دانشگاه ارسال می کند و در صورت به حد نصاب رسیدن پرونده ها هر دو هفته یک بار کمیسیون بررسی موارد خاص دانشگاه برگزار می شود.

این جلسه با حضور حجت الله لطفی نماینده سرپرست دانشگاه، دکتر حمید کمانکش، دکتر مهدی داوری، دکتر مهدی عبدالهی پور، حجت الاسلام والمسلمین دکتر مهدی باکویی، دکتر علیرضا کاوند و خانم دکتر آخوند برگزار شد و همچنین آقایان سیدیان و جوازان نیز بدون حق رأی در این جلسه حضور داشتند.


١٩:٤٧ - شنبه ١٨ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٤٠٧٤    /    تعداد نمایش : ٨٣٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج