ورود به پنل کاربری
اخبار > دیدار معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مدیرکل اوقاف سمنان
 


  چاپ        ارسال به دوست

دیدار معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم با مدیرکل اوقاف سمنان

به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا، دکتر فاتحی، معاون توسعه و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به همراه آقای مهتابی مدیر مالی و همچنین آقای ابوالقاسم مدیر اداری دانشگاه جلسه مشترکی با حجت الا سلام والمسلمین تدینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان در دانشکده علوم قرانی شاهرود جلسه مشترک برگزار کردند.
در این جلسه، دکتر محمدی ریاست دانشکده علوم قرآنی شاهرود و معاونت های دانشکده نیز حضور داشتند.
در این جلسه، دکتر فاتحی ضمن تقدیر و تشکر از حضور حجت الاسلام والمسلمن تدینی از مرکز استان به شهر شاهرود ضمن بیان و تشریح موقعیت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم، گفت: یکی از امتیازات دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم وجود دانشجویان ممتاز کشوری است که در این خصوص به خود می بالد.
وی افزود: حضور چشم گیر دانشجویان دانشگاه علوم و معارف قران کریم در المپیادها و کسب رتبه های ممتاز، حضور در برنامه های فرهنگی و پژوهشی کشوری و کسب رتبه های برتر بخشی از تلاش دانشجویان دانشکده های علوم و معارف قرآن کریم است و خدمت به چنین دانشجویان انقلابی و قرآنی موجب افتخار مجموعه دانشگاه است.
کتر فاتحی درخصوص منابع مالی دانشگاه و اعتبار مالی و چالش های موجود دانشگاه بیان داشت: ایجاد منابع پایدار برای دانشگاه و دانشکده ها یکی از اهداف دانشگاه است.
از مباحث دیگر جلسه، پیشنهاد سرمایه گذاری مالی در دانشکده ها مطرح شد و مقرر گردید جلسات کارشناسی فی مابین دانشکده علوم قرآنی شاهرود با اداره کل اوقاف استان سمنان برگزار شود و در خصوص اعتبارات استانی نیز منابع مالی به دانشکده علوم قرآنی شاهرود پرداخت گردد. پ
در ادامه حجت الاسلام والمسلمین تدینی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان اظهار کرد: در خصوص اعتبار بخشیدن به دانشکده ها با عنایت به عدم وجود دانشکده در برخی از استانها به نظر می رسد اگر تمامی اداره کل‌های اوقاف استانها، در طرح کمک به دانشکده ها وارد شوند منابع مالی بهتری می توان جذب کرد.
وی ادامه داد: ایجاد موقوفات جدید و حضور دانشکده ها در جذب موقوفات جدید مؤثر خواهد بود.
در پایان مقرر شد، همکاری در اعتبارات استانی و همچنن جذب و معرفی واقفان جدید برای دانشکده های علوم قرآنی تلاش بیشتری صورت پذیرد.


١٠:٢١ - سه شنبه ٦ خرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٤٤٨٢    /    تعداد نمایش : ٩٣٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج