• اخبار دانشکده
   


  پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی بدون آزمون به صورت رایگان در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
  دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه از میان علاقمندان به رشته های علوم قرآنی در مقطع کارشناسی رشته علوم قرآن و حدیث در دوره روزانه به صورت رایگان با کد 16359 صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی و از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org جهت ثبت نام با تسهیلات ویژه دانشجو می پذیرد.
   ١٣٩٩/٠٥/٠٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
  برگزاری شورای اداری و برنامه ریزی جذب دانشجو در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
  جلسه شورای اداری دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه پیرامون برنامه ریزی و چگونگی اجرای اطلاع رسانی جذب حداکثری دانشجو در سال تحصیلی جدید در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه برگزار شد.
   ١٣٩٩/٠٤/٣١ - نظرات : ٠متن کامل >>
  برگزاری چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
  به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحاء از کرمانشاه؛ چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم با حضور 300 شرکت کننده در دو بخش خواهران و برادران و در هفت رشته و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.
   ١٣٩٩/٠٤/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
  دیدار معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم و ریاست دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه با مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان
  معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به همراه ریاست دانشکده در نشستی با مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه دیدار کردند.
   ١٣٩٩/٠٤/١٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
  بازدید معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه
  به گزارش پایگاه قرآنی دانشگاهی ایحا از کرمانشاه؛ معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از دانشکده علوم قرآنی کرمانشاه بازدید کردند.
   ١٣٩٩/٠٤/١٥ - نظرات : ٠متن کامل >>

  2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>