محکومیت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی تحریم بسیج دانشجویی از سوی اتحادیه اروپا

  • 1402/03/16 - 12:09
  • - تعداد بازدید: 462
  • - تعداد بازدیدکننده: 461
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
  • /appsettingFree
محکومیت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی تحریم بسیج دانشجویی از سوی اتحادیه اروپا

محکومیت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی تحریم بسیج دانشجویی از سوی اتحادیه اروپا

محکومیت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی تحریم بسیج دانشجویی از  سوی اتحادیه اروپا
 
دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن محکومیت اقدام خصمانه اتحادیه اروپا در پی تحریم بسیج دانشجویی ، حمایت قاطعانه خود را از این مجموعه انقلابی و جهادی اعلام کرد.
“من المؤمنین رجالٌ صدقوا ما عاهدوا اللّه علیه فمنهم من قضى نحبه ومنهم من ینتظر  وما بدّلوا تبدیلًا” (احزاب/۲۳)
” در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند”.
بار دیگر دست پلید استکبار و صهیونیست جهانی خصوصا شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار و رژیم اشغالگر اسرائیلی از اتحادیه اروپای خبیث بیرون زد و اجرای نقشه جدیدی علیه یکی از ارکان مهم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را اجرا نمود و آن تحریم تشکل بزرگ بسیج دانشجویی است. 
بسیج دانشجویی تشکلی انقلابی است که به فرمان امام خمینی(ره) رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهوری اسلامی  برای دفاع از اسلام، انقلاب و پاسداری از اصول تغییرناپذیر نه شرقی نه غربی، ترویج اسلام ناب محمدی(ص)، پاسخ به مسائل اعتقادی بسیجیان و جلوگیری از نفوذ ایادی بیگانه، تلاش برای ایجاد حکومت بزرگ جهانی اسلام و ترویج تفکر بسیج در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تشکیل گردیده است.
بسیج دانشجویی همواره منشا آثار خیر در دانشگاه‌ها بوده و در مناسبت‌ها و وقایع مهم مذهبی و ملی در کنار مجموعه مدیریتی دانشگاه نقش آفرینی والایی داشته است.
دشمنان ایران اسلامی که ‌امروز به خیال خام خود بسیج دانشجویی، این شجره طیبه انقلاب اسلامی را نشانه گرفته‌اند باید بدانند بسیج، یک تفکر و یک فرهنگ اعتقادی و انسانی است و چنین اقدامات خصمانه‌ای هرگز نمی‌تواند در مسیری که معمار کبیر انقلاب، امام خمینی (ره) برایشان ترسیم نموده است، خللی وارد کند و بسیج دانشجویی کشور با صلابت و قدرتی بیشتر،‌ با پیروی از منویات رهبر فرزانه و حکیم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) در مسیر اقتدار جمهوری اسلامی و تعالی فرهنگی گام بر می‌دارد.
دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ضمن محکومیت این اقدام نابخردانه، خبیثانه و مغرضانه اتحادیه اروپا، حمایت قاطع خود را از مجموعه بسیج دانشجویی اعلام نموده و بیان می‌کند که همواره پشتیبان و حامی فعالیت‌ها و اقدامات انقلابی و مردمی بسیج دانشجویی در دانشگاه خواهد بود و دانشگاهیان نیز همچون مردم غیرت‌مند در کنار دانشجویان بسیجی ایستاده و با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و حمایت کامل از این نسل جوان و جهادی، تلاش می‌کند همواره مدافع ارزش‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.
  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 122
کلمات کلیدی
مدیر سیستم
خبرنگار

مدیر سیستم

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب