پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی کسب رتبه های برتر دانشجویان در جشنواره ملی قران و عترت

  • 1402/05/29 - 09:25
  • - تعداد بازدید: 425
  • - تعداد بازدیدکننده: 411
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /appsettingFree

پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم در پی کسب رتبه های برتر دانشجویان در جشنواره ملی قران و عترت

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب کسب افتخار سه تن از دانشجویان دانشگاه در سی و هفتمین جشنواره ملی قران و عترت دانشجویان کشور را تبریک گفت.

به گزارش ایحا، متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

کسب افتخارات در مسابقات ملی و بین المللی در حوزه های قرآنی ، فرهنگی، علمی و آموزشی از سوی نمایندگان این مجموعه بزرگ قرآنی، موجب مباهات و خوشنودی تمامی دست اندرکاران و خادمان کلام الله مجید در دانشگاه است.

از این رو افتخار آفرینی سه تن از دانشجویان دانشگاه، سرکار خانم فرزانه صادقی ناو، سرکار خانم زهرا منصوری و سرکار خانم مریم رمضانی در سی و هفتمین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان به عنوان مهمترین مسابقات قرآنی دانشجویان کشور را خدمت دانشجویان و خانواده های محترمشان، اساتید و کارکنان دانشگاه تبریک عرض نموده و برای ایشان از درگاه خداوند متعال، سربلندی، پیروزی و موفقیت های روزافزون در سایه الطاف قرآن کریم را مسئلت می نمایم.

همواره نگاه جامعه دانشگاهی به نمایندگان این دانشگاه در مسابقات مختلف قرآنی، به عنوان حاملان ، مروجان و متخصصان این کتاب آسمانی می باشد و این امر، تلاش و همت مضاعف کلیه بخش های دانشگاه را می طلبد که با اهتمام ویژه و برنامه ریزی دقیق و صرف هزینه های لازم نسبت به آمادگی دانشجویان شرکت کننده در مسابقات اقدام نمایند تا ان شاالله بتوانیم در تمامی مسابقات و جشنواره های قرآنی سرآمد دانشگاه ها و مراکز آموزشی کشور باشیم.
سید محمد نقیب

  • گروه خبری : گروه های مطالب
  • کد خبر : 188
کلمات کلیدی
مدیر سایت ایحا
خبرنگار

مدیر سایت ایحا

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب